مرجع رسمي مقالات طراحي سايت اختصاصي مرجع رسمي مقالات طراحي سايت اختصاصي .

مرجع رسمي مقالات طراحي سايت اختصاصي

معرفي 5 ابزار كاربردي و ضروري مورد نياز هر مدير سئو سايت

ابزار جستجو در 100 نتايج گوگل

به طور كلي يكي از قابليت هاي بسيار مفيدي كه در شيك رنك فراهم گرده است حذف محدوديد جستجو در گوگل است.

در حالت عادي جستجوي گوگل فقط 10 نتيجه در صفحه اول گوگل براي كاربران قابل نمايش است اما با روي كار آمدن ابزار مفيدي جستجو در 100 نتايج گوگل كه شيك رنك براي شما طراحي نموده است از اين پس مي توانيد تنها با يكبار جستجو به 100 نتايج گوگل دسترسي داشته باشيد 100 نتايج فوق از 10 صفحه گوگل را بصورت كامل مي توانيد مشاهده و استفاده نماييد .

لينك ابزار : https://chicrank.com/search100.php


ابزار بررسي جايگاه كلمات كليدي در نتايج گوگل

جايگاه عبارات كليدي سايت ، با توجه به اهميت بالاي آن جهت بررسي و رصد موقعيت وب سايت در نتايج جستجوي گوگل، وجود ابزاري دقيق و كاربردي و رايگان كه بتواند در كوتاه ترين زمان جايگاه و موقعيت عبارات كليدي سايت را ارائه دهد بيش از گذشته حس مي شد، بنابراين با فراهم شدن ابزار رايگان بررسي جايگاه كلمات كليدي نتايج گوگل در شيك رنك اين امكان فراهم گرديد است تا با روشي دقيق و شفاف وبمستران و سئو كاران و كارشناسان ديجتال ماركتينگ و سئو و عموم كاربران بتوانند در فاصله چند ميلي ثانيه به رصد كلمات سايت خود بپردازند.

لينك ابزار: https://chicrank.com/google-ranking.php


ابزار اختصاصي جستجوي Google فارسي در نتايج تبلت

همان طور كه مي دانيد نتايج جستجو گوگل در پلتفرم هاي مختلف از جمله: موبايل و دسكتاپ و تبلت متفاوت خواهد بود اما به كمك ابزار اختصاصي جستجو گوگل شيك رنك فقط نتايج تبلت را با 100 صفحه از سايت ها مشاهده خواهيد كرد

كاربرد ابزار اختصاصي جستجوي گوگل فارسي در نتايج تبلت
كاربرد هاي اين ابزار براي هيچ وبمستر حرفه اي پوشيده نيست و در اينجا ما تنها به چند كاربرد عمومي آن اشاره خواهيم كرد
1- جستجو در نتايج تبلت به زبان فارسي
2- نمايش 100 نتيجه با 1 بار جستجو
3- بررسي دقيق موقعيت عبارات كليدي سايت در نتايج تبلت

لينك ابزار: https://chicrank.com/tablet.php


ابزار نمايش نسخه كش شده وب سايت در گوگل

اگر سايت مورد نظر شما كند است يا سرور سايت پاسخ نميدهد، مي توانيد با كمك اين ابزار به پيوند ذخيره‌ شده سايت خود در حافظه پنهان گوگل برويد.
ابزار نمايش آخرين نسخه كش شده وب سايت در گوگل كاري از شيك رنك بوده كه به شما نشان مي دهد كه خزنده گوگل آخرين بار، چه موقع از صفحات سايت شما ديدن كرده است و آخرين نسخه صفحات سايت شما را در حافظه و كش داده هاي خود دارد را به نمايش مي گذارد.

لينك ابزار : https://chicrank.com/cache.php


ابزار جستجوي تصاوير در گوگل و ياندكس و بينگ

به كمك ابزار اختصاصي جستجو تصاوير در گوگل - ياندكس - بينگ شيك رنك فقط نتايج تصاوير را با تعداد نامحدود تصوير از تمام صفحات سايت ها مشاهده خواهيد كرد

لينك ابزار: https://chicrank.com/img.php


براي مشاهده ابزار هاي رايگان مفيد و كاربردي مورد نياز ديگر به سايت chicrank.com مراجعه نماييد.

منبع:شيك رنك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۷:۰۲ توسط:حجت عسكري موضوع: نظرات (0)

طراحي سايت بيرجند

شهرستان بيرجند كه در استان خراسان جنوبي است طراحي سايت اختصاصي يك كدام از لبريز جمعيت ترين شهرستان هاي خراسان جنوبي ميباشد.. در سال 1316 ولايت قاينات سازه بر دستوران ضابطه تقسيمات كشوري به شهرستان بيرجند تبديل شد و في مابين شهرستان هاي ديگر راءس شهر خراسان جنوبي، تعيين شد. استان خراسان جنوبي جاذبه هاي تاريخي و توريسم اكثري را در خويش مكان داده ميباشد ديدني ميباشد بدانيد كه اسم هاي كهن اين شهر به برجن، برجند، بركن و بيرگند ميباشد. معنا نام بيرجند هم شهر بلند، شهر گردباد، برزن، شهرچاه ميباشد.
شهر بيرجند او‌لين شهري ميباشد كه دارنده سازمان آبرساني است و دو‌مين شهري است كه از لوله كشي آب شهري برخوردار ميباشد. جمعيت اين شهر 276460 ميباشد كه 141031 نفر آن مرد و 134554 نفر آن زن مي‌باشند. 131488 نفر در شهر و 145012 نفر آن در روستاها معاش مي نمايند.


زبان بيرجند
لهجه بيرجند، لهجه فارسي جديد ميباشد يعني بخش اعظمي از خصوصيت هاي فارسي سابق را در خويش داراست و نسبت به گويش هاي ديگر تحول بسيار يه خرده در آن به وجود آمده ميباشد به گفته يكي‌از استادان ادبيات پزشك معالج رفيعي به جهت قرار دريافت كردن اين شهر در مجاورت كوه و بيابان تهاجم ها بسيار يه خرده در آن فيس داده كه به همين خواسته هم زبان اين شهر دست نخورده باقي‌مانده ميباشد.

توليد ها شهر بيرجند
در‌حالتي كه در پي خريد سوغاتي از اين شهر مي‌باشيد، هم ميتوانيد خوراكي هاي خوشمزه مانند: زرشك، زعفران، آلو، عناب ، نبات آبنبات و قند، گردو، را آزمون فرماييد و يا اين كه از صنعت هاي دستي هاي بي سابقه و جالب مانند پلاس بافي، پارچه هاي رودوزي گرديده همينطور توليد ها حصير بافي و قالي ها ديدن فرماييد و خريد كنيد.


برچسب: طراحي سايت اختصاصي،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۵۱:۱۳ توسط:حجت عسكري موضوع: نظرات (0)

سرويس هاي ارتقا رتبه وب سايت مجموعه شيك رنك

شما را به ديدن محصولات سئو و ارتقا رتبه سايت شيك رنك دعوت مي كنيم.

افزايش كليك گوگل ترندينگ

با هر Impressions (جستجو و نمايش) كليد واژه به همراه نام برند كليد واژه هاي ميزبان در گوگل ترند و به ليست پيشنهادات پر جستجو گوگل وارد خواهند شد. مزاياي ديگر سرويس خريد كليك گوگل ترندينگ عباتند از:
ترند شدن عبارات با نام برند در گوگل SERP
ارتقا رتبه كلمات كليدي اصلي
2 برابر شدن ترافيك و كليك ارگانيك سايت
ارتقا جايگاه در گوگل
كمك به ارتقا رنك الكسا
قابل ثبت و رهگيري در سرچ كنسول گوگل و ALEXA
●ظرفيت برندينگ كه در ذهن مخاطب شكل گرفته و منجر به اعتمادسازي مي‌شود. ●اگر مي‌خواهيد برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شود،كليك گوگل ترندينگ از بهترين روش‌هايي است كه مي‌توانيد از آن استفاده كنيد.

خريد كليك ارگانيك گوگل با نام برند (ترندينگ)


خريد ورودي گوگل

وارد ده صفحه ي آغازي گوگل خواهيد شد. اسم برندي كه به عنوان كلمه كليدي استفاده كرده ايد در كادر جستجوي موتور جستجو گر گوگل نمايان مي گردد، كه منجر به كنجكاوي افراد و كليك هاي متعدد مي شود. افزايش ورودي گوگل ارتقا رتبه سايت ها در صفحه برتر و آغازين گوگل مي‌شود. الگوريتم هاي جديد گوگل همواره به سايت‌هايي كه كاربران زيادي به آن ورود مي‌كنند بشدت اهميت مي‌دهد و آنها را در صفحه اول از رتبه بندي صفحات خود به نمايش در مي‌آورد.
●با گام هاي ملايم شروع كنيد و قدرتمندانه ظاهر شويد.

●قابليت انتخاب ميانگين Dwell Time و زمان حضور كاربر در سايت از 30 تا 250 ثانيه ●قابليت رايگان اسكرول صفحه و كليك تصادفي از ديگر صفحات سايت شما ●قابليت رايگان بازديد بازگشتي و بازديد تصادفي از ديگر صفحات سايت شما ●قابليت انتخاب نوع دستگاه بازديدكنندگان ● امكان انتخاب بازديد با IP ايران و خارج ●قابليت ثبت آمار و نمايش در google analytics و alexa

خريد ورودي گوگل شيك رنك


سفارش رپورتاژ آگهي

خريد رپورتاژ آگهي جهت لينك سازي بدون ريسك و معرفي محصولات و خدمات سايت در قالب يك متن حداقل 1200 كلمه اي جذاب را منتشر و منعكس مي كنند. حال حاضر با توجه به ريسك بالاي خريد بك لينك و احتمال جريمه شدن توسط گوگل يكي از بهترين گزينه هاي ديگر جهت ارتقا جايگاه كلمات وب سايت ها و ايجاد لينك دائمي خريد رپورتاژ آگهي مي باشد.​قرار دادن لينك سايت در متن رپورتاژ باعث ارسال سيگنال مثبت از لينك سازي طبيعي به گوگل خواهد شد.

رپورتاژهاي كاملا امن طبيعي بوده بصورت Dofollow ●بازديد بالاي رپورتاژهاي PBN ●پيج رنك و قدرت AUTHORITY بسيار بالاي رپورتاژهاي PSN

خريد رپورتاژ آگهي شيك رنك


خريد سامانه پيام كوتاه

پنل هاي پيامك (IPpanel) در سايت شيك رنك خريد پنل پيامكي با كمترين تعرفه ارسال در بين تمامي پنل هاي پيامك در كشور با امكانات كامل با قابليت هاي نامحدود و تحويل اتوماتيك و آني پنل بلافاصله پس از پرداخت ( براي مشاهده قابليت هاي سامانه پيام كوتاه با مراجعه به آدرس sms.chicrank.com و استفاده از نام كاربري و كلمه عبور demo نسخه آزمايشي پنل را مشاهده نماييد. )

●ارسال: تكي - انبوه - تدريجي - منطقه اي كشوري - مشاغل بر اساس استان - بر اساس كد پستي - محله اي - كلمات كليدي - بر اساس رده سني و جنسيت - همراه اول با تقسيمات كشوري - دكل هاي bts - و ارسال از روي نقشه ●قابليت پاسخگويي خودكار - مسابقه پيامكي - نظرسنجي و قرعه كشي - منشي عضويت - اخطاريه و تبريكات - پيامك يادآوري اقساط ●ارائه رايگان كاملترين وبسرويس و افزونه هاي پيامكي با راهنماي نصب بر روي سايت ●ارسال پيامك به ليست كامل مشاغل و اصناف كل كشور بصورت رايگان در پنل

خريد پنل پيامكي شيك رنك

لطفا از ادامه اين مطلب حتما ديدن كنيد

براي سفارش محصولات به سايت شيك رنك مراجعه نماييد .
منبع :chicrank.com


برچسب: ارتقا رنك،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۴:۳۸ توسط:حجت عسكري موضوع: نظرات (0)

تبديل سايت استاتيك به دايناميك

درين نوشته‌ي‌علمي به توضيح و ذكر اين خوا‌هيم طراحي سايت اختصاصي پرداخت كه به چه شكل يك وبسايت كه استاتيك ميباشد را به دايناميك تغيير‌و تحول دهيم، به دليل سهولت و سادگي شما يوزرها عزيز براي استاتيك از مخفف استا و براي دايناميك از مخفف داينا استعمال خوا‌هيم كرد. در نوشته‌ي‌علمي بعدي به بررسي تفاوت سايت پويا و اثبات پرداخته ايم.

درپي دراين مورد توضيحات جامعي ارائه خوا هيم نمود:

تمجيد هركدام
به طور خلاصه ميتوان ذكر كرد سايتي كه قسمتي براي رئيس وب سايت نداشته باشد و يك فرد بي آلايش نتواند آن را مدير كند، از جمله محتوايي درون آن بگذارد يا اين كه مطلبي را منزه نمايد، اين را وب سايت استاتيك مي‌گويد و برعكس سايتي كه بخش رئيس را داراست و ميتوان با داخل شدن به آن نصيب رئيس نمود و محتوا لود كرد و يا اين كه از آن نادر كرد و منزه كرد، از جمله محتواي متني در آن گذاشت يا اين كه تصاوير را از آن حذف كرد و شغل هايي از اين دست را بتوان در آن به راحتي جاري ساختن بخشيد و يك فرد معمولي هم بتواند آن را به سادگي مدير نمايد اين را وب سايت دايناميك مي‌گويند و اسم ديگر آن پويا ميباشد.

براين اساس در‌حالتي كه وب سايت شما به صورت وب سايت استاتيك مي‌باشد و بدين شكل پباده سازي گرديده و براي اين كه شما متني را تغيير و تحول دهيد و يا اين كه محتوايي در آن قرار دهيد از شما مبلغي اخذ مي نمايد و اين قضيه شما‌را اذيت مي نمايد ابدا مكان نگراني وجود ندارد شما مي‌توانيد به راحتي اين موضوع را رئيس نمائيد و صورت تارنما خويش را به تغيير و تحول دهيد و آن را به طور دايناميك در آوريد تا هم خودتان بتوانيد آن را مدير نمائيد و هم اين كه هزينه ها را كاهش دهيد و هر مجال كه خواستيد چيزي را اديت و دستكاري فرمائيد مي‌توانيد خودتان آن را بازنويسي نمائيد فارغ از اينكه نياز به فرد ديگر و يا اين كه هزينه كردن داشته باشيد.


تفاوت تارنما ايستا با داينا در چه مي‌باشد؟
- معمولا وب سايت هاي استا اين سيرتكامل تارنما هايي اند كه نيازي براي تغيير‌و تحول مستمر اطلاعات و داده ها آنها محسوس وجود ندارد و اين وبسايت ها عموما براي معرفي كردن سعي دارا‌هستند و درين ها آپ ديت رساني محتواها خيلي نادر و كم كم مشهود است و ضرورتي هم براي دادن سرويس ها به طور آنلاين در‌اين فضاها به ديده نمي‌خورد و همين مسئله منجر ميشود كه هزينه اي هم كه براي اين وب سايت ها ميگردد از ساير كمتر باشد، ولي در حالتي كه بخواهيد كه تبديلي و تغييري در تارنما ساخت و ساز فرمائيد؛ بايستي از مهندس طراح درخواست نمائيد كه‌اين عمل را براي شما ايفا دهد تا اينكه نصيب مدير وب سايت را هم در مشت داشته باشيد و عموما براي اين كه بروزرساني مي نمايد مبلغي هم از شما اخذ مي نمايند، كه‌اين معمول ميباشد .

ولي در سوي مخالف سايتهاي داينا همواره نياز به تغييرات هميشگي و دائمي اطلاعات و مطالب خويش دارا‌هستند و مي بايست مدام آنها‌را تغيير تحول اعطا كرد و طبق نياز و عملكرد سايتي پباده سازي ميگردد و اين وب سايت بسط داده ميشود و بالطبع مخارج اين سبك پباده سازي ها و نگهداري اين ها بيشتر از وب سايت هاي استا ميباشد ولي اين خير را دارا هستند كه هزينه هايي بعدي در پي ندارند و تنها به عبارتي هزينه اول ايي ميباشد كه اجرا مي دهيد. آن گاه نوشته‌علمي مزاياي ساخت وب سايت پويا و دايناميك را مطالعه نمائيد.


برچسب: طراحي سايت اختصاصي،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۷:۱۸ توسط:حجت عسكري موضوع: نظرات (0)

به روز كردن طراحي سايت با روش هاي جديد

امروزه دعوا ريسپانسيو و واكنشگرا بودن در طراحي سايت اختصاصي ساخت وب سايت از مهم‌ترين موضوعاتي است كه در مقاله ها ساخت وب سايت ديده ميشود.با دقت به پيشرفت روزافزون و سريع تلفن همراه هاي هوشمند يوزرها ميل دارا‌هستند تك تك صفحه هاي تارنما را به راحتي و آساني با مجموع ريزه كاري توي گوش هاي ياور خويش مشاهده نمايند.

 

اما ساخت وب سايت ريسپانسيو نسبت به وب سايت هاي بي آلايش هزينه بالاتري دارااست و سبب ارتقا سعي و امكان بيشتر وبسايت هاي اينترنتي ميگردد و در سود سبب جذب يوزرها بيشتري ميشود.

.طراحي وب به طور معمولي و مسطح

امروزه طراحان تارنما عشق و علاقه بيشتري به طراحي وب هاي بي آلايش و فلت دارا‌هستند و شيوه هايي كه در قبلي براي ساخت سايت به شغل گرفته مي شد همانند سه بعدي كردن تصاوير و برنامه كودك ها ديگر جذابيتي براي طراحان وبسايت ندارد و امروزه آساني و يك پارچه بودن وبسايت ها مد لحاظ طراحان ميباشد..

.اسكرولي كردن ورقه نخستين سايتها

طراحي وب به طور اسكرولي و پارالاكس و پيمايشي براي طراحان وب سايت نوعي پباده سازي جذاب و خلاقانه ميباشد كه بخش هاي وب سايت به طور لايه اي ذيل هم قرار مي‌گيرند و يوزرها مي‌توانند به راحتي با اسكرول كردن وبسايت به همگي مطالب تارنما دسترسي داشته باشند.

و همينطور براي ديدني خيس كردن تارنما مي‌توانيد در لايه هاي وب سايت از افكت هاي زيباي نمايشي كه آيتم استعمال اكثر طراحان وبسايت ميباشد استعمال فرماييد.


برچسب: طراحي سايت اختصاصي،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۵۴:۵۶ توسط:حجت عسكري موضوع: نظرات (0)