مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی .

مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی

مدل های سایت

گونه های طراحی سایت اختصاصی پیش از معرفی تنوع وبسایت ها، شما‌را با اشکال آن آشنا میکنیم، که به دو تیم ی کلی ۱ – استاتیک ۲ – داینامیک تقسیم بندی می‌گردد.


۱ – استاتیک
این طریق یک طرز منسوخ گردیده‌است زیرا بااین حال شما قابلیت بروزرسانی وبسایت را به صورت لحظه ای ندارید و در فیض بایستی از یک پیمانکار واپراتور فنی یا این که یک اپلیکیشن نویس امداد بگیرید. بدین ترتیب وب سایت استاتیک معمولا برای سازمانها،شرکتها و کسانی که به طور ماهانه یا این که هر ساله محتوای وب سایت خویش را تغییر و تحول میدهند مطلوب است. این سیرتکامل وبسایت ها به جهت محتوای معدود، اطراف و هزینه ی کمتری را احتیاج دارا هستند ولی می توانند ظواهر زیبایی را برای خویش داشته باشند.


۲ – داینامیک.
این طریق یک طریق جدیدی میباشد که شما به راحتی می‌توانید وبسایت خویش را تغییر تحول و بروزرسانی کرده و برای آن صفحاتی را اضافه یا این که نادر فرمایید و اشکال فرم ها را ساخت و ساز نموده و نیز به سادگی درمحتوای سایت کاوش فرمایید. . براین اساس تارنما داینامیک معمولا برای شرکتهای، سازمان ها، شرکتهای و اشخاصی که به طور روزمره، هفتگی یا این که ماهانه محتوای وبسایت خویش را تغییر و تحول می‌دهند مطلوب میباشد. این سهولت درکارباعث گردیده که‌این نحوه به طور فراگیر گزینه استعمال ی همگان قرارگیرد و cms های مختلفی نیز دراین باره اخلاق شوند.


این نوع پباده سازی، گشوده به دودسته ی دیگر تقسیم میشود:


الف) طراحی وب داینامیک تک مدیره :
این نوع پباده سازی دارنده یک مدیرسایت میباشد و مطالب خویش را برای بقیه افراد نشر می‌دهد. در واقع بدین نوع تارنما،وبسایت آگهی نیزمی گویند.


ب) ساخت وب سایت داینامیک یک‌سری مدیره :
این وبسایت ها مشتمل بر وب سایت های فروشگاهی و یا این که پرتال های اطلاع رسانی و انجمن ها و … است که در آن مدیرسایت میتواند کاربرانی را با سطح دسترسی تحت خیس معرفی نموده تا بتوانند مطالبی را در تارنما نشر کرده ، یا این که محصولی را خریداری و یا این که در نظرسنجی ها کمپانی نمایند.
براین اساس شما می‌توانید مبنی بر نیاز و عمل خویش، و با مشورت کردن ی بدون پول ما سایتی رابرای کسب درآمدتان تعیین نمایید. مثلا ساخت سایت فروشگاهی، ساخت وب سایت خبری، پباده سازی سایت آموزشی، پباده سازی سایت بازرگانی، ساخت سایت صنعتی، ساخت وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت اداری، ساخت وب سایت هنری، ساخت وب سایت تجاری، طراحی وب سایت تولیدی، طراحی وب سایت خدماتی، ساخت وب سایت دانلودی و فروش فولدر و…


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۲:۲۱ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

چه اصولی را طراحی سایت رعایت کنیم

- اکنون نوبت جاوا اسکریپت میباشد

درحالی‌که میتوانید طراحی سایت اختصاصی را صرفا با استعمال از اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس اعمال دهید ولی در شرایطی‌که بتوانید با جاوا اسکریپت هم کارکنید دراین باره رقابتی یک‌گام جلو می باشید.

جاوا اسکریپت به شما اذن می دهد مؤلفه‌های استاتیک تارنما‌تان را تعاملی فرمائید؛ به عنوان مثالً به اینترنت‌تارنما‌هایی که زمانی وارد آنان میشوید ظواهر متفاوتی دارا‌هستند و زیباتر از سایر وبسایت‌ها به حیث می‌رسند را نگاه نمایید؛ اسلایدرها، بلوک‌های متحرک، کاروسل‌ها و غیره با به کار گیری از این گویش به وجود میایند.


تا اینجا
درحال حاضر که نصیب‌های پباده سازی و فنی را پشت راز گذارده‌اید، فقط چیزی که نیاز دارید افزودن یک سری مهارت مدیریتی میباشد تا بتوانید در عمل ساخت وب سایت منظم و مؤثر باشید. اینها مهارت‌هایی می باشند که اکثر اوقات طراحان اینترنت به‌شدت به آنان اعتقاد دارند؛ پس با یادگیری آنان در اسرع وقت برای خودتان فرصت بخرید.
7- رئیس فرصت

صرف‌حیث از اینکه میخواهید ساخت وب سایت را برای آزادکاری (فری‌لنسینگ) خاطر بگیرید یا این که برای عمل در کمپانی مورد نیاز میباشد مدام روی مجال‌بندی و پروژه‌های خویش در اختیار گرفتن داشته باشید تا طراح تارنما متمایزی گردید.

این یعنی آشنا شدن با نرم افزار‌های منفعت‌وری مثل فهرست وظایف، روزنگار‌ها یا این که به‌ویژه درصورتی که در سازمانی گران قدر می‌باشید یادگیری عمل با ابزارهای ره‌گیری پروژه مثل ترلو (Trello) یا این که جیرا (JIRA).

صرف‌حیث از اینکه از چه ابزاری استعمال میکنید بایستی بدانید اشراف بر هنرِ حق تقدم‌بندی و ره‌گیری کارهایتان در دنیای نامرتب طراحی سایت برای توفیق (و سالم کم عقل) شما ضروری میباشد.
8- ارتباطات

در تعامل بودن و ارائه‌دادن ایده جزء اصول ساخت سایت میباشد که یک طراح اینترنت بایستی خاطر بگیرد. سوای داشتن ارتباطات و آداب معاشرت عالی نمی‌توانید از ساخت وب سایت درآمدی کسب فرمایید.

موردنیاز میباشد مشتری‌هایتان را از پروسه اجرا پروژه باخبر سازید، همینطور ایده‌هایتان را برای ایفا عمل به آن ها بگویید و خلاقیت‌هایتان را برایشان توضیح دهید.

در مواردی ممکن میباشد شمارا برای ایفا بازنویسی وبسایت یا این که تایپ کردن محتوا بخواهند؛ به‌ویژه چنانچه خودتان به‌تنهایی عمل میکنید. پس به تقویت مهارت‌های نگارشی نیز بپردازید. این چنین میتوانید مطمئن گردید که در هر موقعیتی بضاعت و توان ذکر نظراتتان را خواهید داشت.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۶:۰۹ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

چگونه طراح وب سایت شویم؟

با رونق تجارت اینترنتی، اشخاص متعددی می باشند که طراحی سایت اختصاصی دارا هستند روزی طراح وبسایت شوند. امروزه اکثری از کسب و شغل های سنتی به سمت کسب و شغل های اینترنتی تغییر‌و تحول مسیر میدهند که بازار کارهایی مثل ساخت وب سایت رونق بیشتری مییابند. البته چه‌طور و از کجا بایستی ساخت وب سایت را آغاز کرد؟ آیا هر فردی قادر است در این شیوه غالب گردد؟
ما درین نوشته‌علمی سه قدم مهم تا تبدیل شدن به یک طراح تارنما را نظارت میکنیم.
طراحی وب سایت را با این ۳ قدم آغاز فرمایید
1- با عمل یک طراح سایت آشنا گردید

با عمل طراحی وب و نحوه‌های درآمدزایی اینترنتی آشنا گردید. پستی بلندی‌های این عمل را بشناسید.
به نوشته‌ی علمی‌ی مزایای داشتن تارنما مراجعه نمایید و از تاثیرات اینترنت‌وبسایت‌ها در کسب‌وکارها بخوانید.

بایستی مشاهده کنید آیا حقیقتاً به فعالیت پباده سازی عشق دارید؟ چون داشتن عشق و علاقه، لازمه‌ی پیشرفت در هر کاری میباشد. درباره ی شرایط شغلی و درآمد آن داده ها بیشتری کسب فرمایید تا با علت‌ی بیشتری آغاز نمایید. دراین مورد قرائت نوشته‌ی علمی‌ی معرفی شغل طراحی وب به شما یاری خواهد کرد.

معرفی شغل طراحی سایت‌تارنما
2- تخصص‌های مایحتاج در طراحی وب را بشناسید

برای طراحی وب دست کم یک گروه متشکل از اشخاص ذیل نیاز میباشد. در شرایطی که دوست دارید یک طراح وبسایت گردید نخست منزلت خویش را در گروه معلوم نمائید:

گرافیست وبسایت: معمولاً ساخت طرح‌های نخستین‌ی سایت، پباده سازی گونه های گرافیکی، تصویرسازی ، پباده سازی لوگو و.. به عهده‌ی گرافیست میباشد که بایستی شخصی خلق کننده و باانگیزه باشد.

نرم افزار نویس سمت استفاده کننده (client side): پباده سازی رابط کاربری یا این که به عبارتی پوسته‌ی وب سایت (بخشی از تارنما که استفاده کننده با آن در مورد میباشد) بر عهده‌ی یک اپ نویس رابط کاربری میباشد که معمولاً از لهجه‌های javascript ، html،css به کارگیری می‌نمایند.

اپلیکیشن نویس سمت سرور (server side): با به کارگیری از گویش‌های اپ نویسی مثل asp.net وphp رابطه مرورگر با سرور را میسر میسازند.

3- شایسته ترین طرز‌های یادگیری ساخت وب سایت را بدانید

برای آغاز یادگیری دنبال راهی باشید که با کمترین هزینه شمارا به یک طراح سایت فن‌ای تبدیل نماید. این هزینه مشمول مجال، پول و انرژی شماست. در جدول پایین شیوه های یادگیری ساخت وب سایت یار با مزایا و معایب آن را ارزیابی کرده‌ایم.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۷:۰۸ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

ایجاد طراحی وب سایت کاربر پسند

علاوه بر موادتشکیل دهنده مهم ساخت وب سایت که یک طراحی سایت اختصاصی را قشنگ و بصری دیدنی می نماید، یک سایت بایستی مدام مخاطب آخرین را در لحاظ بگیرد. با اعتنا به عامل ها ذیل می قدرت استفاده کننده پسندی اینترنت را بدست آورد.
- نویگیشن Navigation:

معماری تارنما، منوها و بقیه ابزارهای نویگیشن در ساخت وب سایت با دقت به چگونگی کاوش یوزرها ساخت میشوند. مقصود این میباشد که به استفاده کننده یاری دهد تا به سهولت، با یافتن کارآمد داده ها مایحتاج خویش، در وبسایت جنبش نماید.
۲-چند رسانه ای Multimedia:

محرک های ویدئویی و صوتی دارای ربط در پباده سازی می‌تواند به یوزرها یاری دهد تا داده ها را به دست آورند و به راحتی و سریع فهم و شعور را گسترش دهند. این میتواند بازدید کنندگان را تشویق به گذراندن زمان بیشتر در ورقه اینترنت نماید.
۳-سازش Compatibility:

برای ارتقاء بازدید از وب سایت، کاغذ وبی را پباده سازی فرمائید تا در مرورگرها و سیستم استدلال های متعدد به به عبارتی اندازه همت خیر داشته باشید.
۴-فناوری Technology:

پیشرفت در فناوری به طراحان این آزادی را می‌دهد که بتوانند جنبش و ابداع را اضافه نمایند و طراحی وب سایت را مدام جدید، پویا و ماهر می سازد.
۵-تعاملی Interactive:

با اضافه کردن کادرهای تعبیر و نظرسنجی در پباده سازی، شرکت کردن فعال مخاطب را ارتقا دهید. با استعمال از فرم های پست الکترونیک و نام نویسی در روزنامه، یوزرها را از بازدید کنندگان به مشتری تبدیل کنی

طراحی وب-ساخت وب سایت چه میباشد؟

طراحی وب اینتن با مجموعه رشته ایی خویش توانسته یکی شایسته ترین موسسه ها طراحی وب در طهران را به خویش تخصیص دهد.این موسسه با بیشتراز ۸ سال سوابق در خصوص طراحی وب های اینترنتی و seo seo وب سایت در حالا کار میباشد و بیشتراز ۴۰۰ تارنما دارای اعتبار را پباده سازی و به اسم خویش تخصیص داده میباشد.برای کسب داده ها بیشتر با کارشناسان ما در نصیب تماس با ما در باب باشید تا در منطقه ی کاری خویش داده ها بیشتری کسب نمائید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۱۵:۲۰ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

انواع طراحی سایت

در نصیب قبلی با معنی Frontend (فرانت‌اند) و Backend (بک‌اند) تارنما آشنا شدیم. فعلا به نظارت اشکال طراحی سایت اختصاصی می پردازیم.

وب سایت‌ها به دو گروه کلی ایستاتیک (Static Website) و دینامیک (Dynamic Website) تقسیم می گردند.

در وب سایت‌های ایستاتیک یا این که ایستا: صرفا بخش فرانت‌اند جاری ساختن میگردد، یعنی مطالب و محتویات وبسایت صرفا یک توشه توده‌آوری گردیده و هر مورد از صفحه ها وب سایت، غیروابسته پباده سازی و لود می شوند. در‌این تارنما‌ها هرگونه تغییر‌و تحول می بایست بوسیله طراح و متخصص تارنما صورت پذیرد. از این سبک معمولا برای طراحی وب‌های معرفی (که تا بازه زمانی‌ها محتوای آن تغییر تحول نمی‌نماید) استعمال می‌گردد.
تارنما دینامیک یا این که پویا: در پباده سازی این وب سایت‌ها هر دو قسمت فرانت‌اند و بک‌اند اپ‌نویسی می شوند. تارنما‌های پویا نیاز به تغییر‌و تحول مداوم محتوا دارا‌هستند و باتوجه به کاربرد وب سایت، پباده سازی گردیده و گسترش پیدا می‌نمایند. در وبسایت‌های داینامیک اپ‌نویس بک‌اند، وظیفه پویا‌سازی اینترنت‌تارنما را بر عهده داراست و بایستی اسکریپتی را پباده سازی نماید که وب سایت به‌طور بدون نقص پویا باشد.

البته آنچه به دنبال به آن میپردازیم، محاسبه این زمینه میباشد که به‌طور کلی « طراحی وب سایت‌ به چه دردی می خورد و غرض از پباده سازی آن چه قادر است باشد؟»

در دنیای امروز نسبتاً برای هر غرض، یک وب سایت پباده سازی میشود تا به‌تیتر مقر اگاهی‌رسانی‌، فروش و… گزینه به کار گیری قرار گیرد. پیروز‌ترین این وبسایت‌ها آن‌هایی میباشند که اصول پباده سازی و با صرفه‌سازی تارنما را به‌صدق رعایت کرده‌اند تا محتوا را به مخاطبان خویش اکران دهند. پباده سازی و ایجاد کرد یک اینترنت‌وب سایت کارآمد و برنده، این قابلیت را آماده می‌نماید که در کمترین فرصت، جدیدترین تولیدها به‌همدم خصوصیات بی نقص آن‌، در چنگ مخاطبان قرار گیرد، این قضیه، رویش مشتریان و ارتقاء فایده کار اقتصادی را در پی خواهد داشت.
برای طراحی وب سایت از کجا آغاز کنیم؟


مهم ترین استدلال در تبدیل شدن به یک طراح وبسایت رشته‌ای، آموزش مفاهیم نخستین و آن‌گاه کسب تجربه میباشد. شایسته ترین مرجع در موضوع یادگیری طراحی سایت، می تواند فراگیری‌های پروژه محور در مسئله طراحی سایت باشد. با ایفا پروژه‌های متعدد حین فراگیری، می توانید تجربه‌ نخستین در مسئله توسعه و گسترش و آنلاین کردن یک وبسایت را به‌دست آورید. درپی به‌شکل گام به گام توضیح میدهیم که برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت رشته‌ای چه مراحلی را بایستی طی نمائید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۳:۲۱ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

هزینه طراحی سایت اختصاصی

از آنجاییکه در طراحی وب سایت از نوع سفارشی (مخصوص) نیاز به صرف مجال و نیروی دارای تخصص بیشتر و ماهر خیس میباشد، به این ترتیب هزینه ی طراحی سایت اختصاصی نیز بیشتر از تارنما های مبنی بر CMS مانند وردپرسی است. بها طراحی سایت منحصر به فرد با اعتنا به تجهیزات لازم مشتری مشخص و معلوم میگردد. در واقع هیچ کمپانی طراحی سایت ماهر نمی تواند برای یک پروژه ی منحصر به فرد طراحی سایت فارغ از نظارت تجهیزات و نیازهای مشتری، بها را برآورد نماید.

بدین ترتیب در صورتی می خواهید تعرفه ی ساخت سایت منحصر یک کمپانی طراحی وب سایت را بدانید پیش از تماس با کمپانی متبوع مسلما تجهیزات و نیازهای خویش را در سندی به طور پوشه ورد یا این که پی دی اف فراهم نمائید و برای کمپانی متبوع ارسال فرمایید. کمپانی طراحی سایت، با تصاحب کردن یک فرصت مشخص و معلوم از شما، تجهیزات لازم در داکیومنت را تحلیل کرده و با اعتنا به منابع موردنیاز، مجال و هزینه ی حدودی پروژه را به شما اعلام خواهد کرد.
مراد از هزینه ی حدودی پروژه این میباشد که پروژه های منحصربه‌فرد به جهت معین نبودن تک تک جزئیات فنی در جلسات چک فنی با تغییر‌و تحول تجهیزات مواجه می‌باشند. بدین ترتیب بها کل گردیده پروژه منحصر بعد از نقطه نهایی جلسات بررسی فنی اعلام میشود.
چه گونه می قدرت یک تارنما مخصوص ساخت

از آنجاییکه در پباده سازی وب سایت از نوع منحصربه‌فرد نیاز به علم اپ نویسی و گرافیک اینترنت به طور متخصص است، بدین ترتیب یک فرد که دانشی از اپلیکیشن نویسی ندارد، نمی تواند یک تارنما منحصر به فرد پباده سازی نماید. همینطور در بین شرکتهای ساخت وب سایت نیز گزینه های محدودی وجود دارااست که شکل ماهر دارنده دسته های نرم افزار نویسی پایین اینترنت می باشند و پروژه های منحصر را کیفیت بالا اعمال می‌دهند.

شما برای ایفا ساخت وب سایت منحصر به فرد می بایست از موسسه ها فعال در این باره به کار گیری نمایید و یا این که یک گروه ماهر برای راه‌اندازی سیستم خویش استخدام نمایید. از آنجاییکه استخدام نیرو هزینه ی بیشتر دارااست و مستلزم علم حدودی برای مدیر همت گروه میباشد، به این ترتیب اکثر اوقات مشتریان مورد ی 1 را تعیین می نمایند.

کمپانی آنیز اینترنت نیز با برخورداری از گروه های ماهر در حوزه ی ساخت وب سایت و مثال شغل های توانمند سیستم های پایین اینترنت منحصربه‌فرد، فراهم پاسخگویی به تک تک سوالهای شما در مسئله پباده سازی گونه های سایت و اجرای پروژه های مایحتاج شما میباشند.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۲:۴۹ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت شرکتی چیست؟

اهمیت ساخت وب سایت برای شرکت های

در حالتی که مخاطبین شما در اولی تجربه خویش متوجه خلاقیت و تلاش در طراحی سایت اختصاصی شرکتی شما شوند، تصویری که از مارک کمپانی در ذهن شان ساخته می‌گردد از به عبارتی نخست ایده آل خواهد بود. این توفیق در برندینگ آنلاین کمپانی، فقط با پباده سازی ماهر وبسایت شرکتی قابلیت و امکان پذیر میباشد.

امروزه با توسعه و گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی، لزوم حضور و عمل شرکتهای در وب نیز بیش تر از پیش ارتقاء یافته میباشد. این حضور در گام نخستین مستلزم داشتن یک وب سایت شرکتی خوب با تجهیزات و کیفیت مطلوب میباشد. ساخت وب سایت شرکتی برای برندها همچون داشتن منزل یا این که پایگاهی در وب میباشد که از روش آن می‌توانند تولیدها و سرویس ها‌شان را مستقیم به مشتریان خویش معرفی کرده و ارتباطی دو سویه با آن‌ها برقرار کنند.

ساخت سایت شرکتی ماهر دیدنی با روش دیجیتال مارکتینگ و رعایت اصول بهینه سازی ، مهم‌ترین گام در برندسازی آنلاین برای شرکتها میباشد . یک سایت خوب ویترین کمپانی در فضای وب میباشد، ویترینی که عموم به واسطه آن نسبت به سطح کلاس کاری و بضاعت کمپانی شما قضاوت می نمایند. امروزه مسافرت مشتری چنین میباشد:

در آغاز اسم مارک را صرفا شنیده اند.
بعد اسم آن کمپانی را در وب کاوش می نمایند.
از دربین تارنما هایی که گوگل معرفی کرده وارد تارنما کمپانی مدنظر میشوند 

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۳۴:۱۳ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت نیمه اختصاصـی (با استفاده از قالب های آماده )

در‌این طرز با دقت به نوع عمل صاحب کار می‌قدرت از قالب‌های فراهم و از طراحی سایت اختصاصی گردیده بهره برد و از در میان صدها قالب مهیا یک‌سری قالب را توصیه کرد تا بر روی یکی آنان انجام تغییرات و باصرفه‌سازی صورت بپذیرد.

بعداز ایفا باصرفه‌سازی و فردی‌سازی قالب و درج مطالب صاحبکار در سایت، دمو در دست صاحب کار قرار می گیرد تا در شکل پذیرش بر روی دامنه اساسی تارنما لود گردد و فراگیری پنل جهت اعمال دستکاری‌های موردنظر در ساخت‌و‌ساز محتوای وبسایت به صاحبکار داده میگردد.
تفاوت های ساخت سایت منحصر به فرد و نصفه منحصربه‌فرد:

– ازآنجاکه وب سایت‌های منحصر به فرد از مبنا پباده سازی میگردند نسبت به پباده سازی‌های نصفه منحصر به فرد نیاز به مجال بیشتری برای تحویل پروژه دارااست.
– هزینه طراحی وب سایت منحصربه‌فرد نسبت به پباده سازی نصفه منحصربه‌فرد بیشتر هست.
– بهینه سازی وب سایت‌های منحصر با دقت به کد نویسی مخصوص ریلکس‌خیس و معدود هزینه‌خیس است. در صورتی seo برای شما اهمیت متعددی دارااست از پباده سازی‌ منحصر به کار گیری فرمایید.
– در‌حالتی که که تصمیم به تغییر تحول و افزایش تارنما خویش را دارید پباده سازی مخصوص مطلوب‌ترین شیوه طراحی وب ریسپانسیو برای شما هست.

جهت کسب اطلاعات بی نقص‌ و مشورت کردن می توانید با کارشناسان ساخت وب سایت کمپانی اینترنت‌سر بر روی لینک و پیوند تماس با ما کلیک فرمائید. همینطور می توانید در طرح های فروش متنوع اینترنت‌راز همیاری کرده و به درآمدزایی اینترنتی خویش نیز رونق ببخشید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۳۴:۵۳ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

برای راه اندازی و طراحی سایت چقدر باید هزینه کنیم؟

الان طراحی سایت اختصاصی عمل چندان رنج وجود ندارد؛ حقیقتا با ظهور سیستم رئیس محتوا همچون وردپرس، دروپال، جوملا شما در کمتر از ۵ دقیقه میتوانید به مجانی صاحب و مالک وبسایت گردید. ولی در پیشین شما فقط گزینش‌تان برون سپاری به کمپانی‌ها و نرم افزار‌نویس‌ها برای ساخت سایت بود. از آن پیشین شما سوای علم کدنویسی طراحی وب سایت میتوانید به راحتی با آن رابطه بگیرید.

بعداز تهیه و تنظیم و اجاره سالیانه هاست و دامنه که برای شناخت با نکات اصلی میباشد قطعا کلیک فرمایید. ولی مزیت وردپرس و شناخت با آن هم میتوانید به ورقه مربوطه مراجعه‌نمایید.

شما با صرف کمترین هزینه و فارغ از برون سپاری می توانید وب سایت خویش را با وردپرس در سه ساعت حافظه بگیرید و پباده سازی نمائید. به این ترتیب دیگه عذر‌ای برای اینکه برای توفیق خودتان کاری ایفا ندهید؛ نمانده میباشد. صرفا کافی میباشد که آغاز به همت مداوم همپا با ارتقا مهارت و علم خودتان از بازار آنلاین بکنید. تا در کمتر از شش ماه یک مسیر پرچالش را به دریچه‌های توفیق تبدیل فرمایید.
وبسایت شایسته ترین مسیر برای ایجاد اشتغال

حتما خیلی از عده ای که در معاش به‌دنبال بها‌آفرینی و تاثیرگذاری بیشتر بر هم‌نوعان خویش می باشند؛ مدام درپی کشف زمان‌هایی می باشند که برای اشخاص معمولی قابل مشاهده وجود ندارد. پر نمک و شوق واشتیاق این اشخاص برای حل مسایل و مراد‌های سایرافراد به حدی زیاد میباشد؛ که از هیچ، امپراطوری بزرگی اخلاق و رفتار می‌نمایند.

یک کدام از شایسته ترین ابزارها که در قرن ۲۱ حالت خاصی را حتی برای قشرها ضعیف جامعه آماده کرده است؛ وب با دنیایی از زمان برای علاقمندان به درآمدزایی و قیمت آفرینی میباشد. داشتن سایت پایگاهی حاذق برای گسترش داخلی و جهانی هر کسب و کاری میباشد؛ می بایست از روزنه دیجیتال نسبت به تغییر تحول و تحولات نگاه نماییم.

از روش تارنما میتوانید به راحتی با مشتریان‌تان در تعامل باشید. همه عملیات‌های بازاریابی و فروش را به طور دیجیتال ایفا دهید. یعنی شما در این‌حالت به مشتریان بیشتری می توانید خدمت بدهید. زیرا خویش کاربر هم نصیب مهمی از امور را به عهده می گیرد؛ تا در حین و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد.


ابزارهای فوق‌العاده در بازاریابی و فروش

تجهیزات بخش اعظمی را می توانید به وبسایت وردپرسی خودتان با صرف کمترین هزینه اضافه فرمائید. این یعنی شما در اکنون خواب و هجرت نیز میتوانید اتوماتیک مدام درآمد داشته باشید. این مزایای داشتن اینترنت‌وبسایت به حدی میباشد که می‌قدرت یک کتاب ۳۰۰۰ شیت‌ای را برایش نگاشت. پدیده درآمد غیرفعال یعنی وبسایت که تجارت شما‌را به ماشین پول‌سازی تبدیل می‌کند.
طراحی وب سایت با CMS منحصر یا این که وردپرس، کدام بهتر میباشد؟
مشاهده و آنالیز

تجهیزات بی‌نظیری که در وب سایت‌تان تعبیه میکنید؛ به شما این قابلیت و امکان را میدهد که با کمترین کارگر و حتی به تنهایی از وب درآمد کسب فرمایید. مزایای داشتن اینترنت‌وبسایت به حدی میباشد که شما نمی‌توانید به‌این راحتی از آن صرف‌حیث فرمائید. شما در صورتیکه شخص توانمندی در اداره و مدیر فرآیندهای اینترنت‌وب سایت باشید؛ حتما همگی عملیات‌های فروش، حسابداری و ارسال پیشنهاد را به صورت اتومات میتوانید مدیر نمائید.


دسترسی دائمی به مخاطبان و مشتریان

شما با کسب اذن از خویش اشخاص میتوانید بر روی آنها سوای محدودیت هنگامی بازاریابی فرمایید. یعنی متاع و سرویس ها خودتان را با بازاریابی اذن‌ای مدام به مشتریان بالقوه و بالفعل کسب و کارتان میتوانید معرفی فرمائید.

شما با داشتن وب سایت هر هنگامی که دوست داشتید، میتوانید برای ارتقا تعامل با کسب و کارتان با آن ها رابطه بگیرید. از آن ها بخواهید که ساخت‌و‌ساز محتوای شمارا بخوانند، ببینند و بشنوند و درخصوص آنان نظرها خودشان را به شما ارایه دهند. یا این که متاع و سرویس ها نو خودتان را به آن ها معرفی فرمائید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۶:۵۵ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

خرید سایت قوی رنک دار جهت سئو و لینک سازی PBN

یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین فاکتورها در رتبه‌بندی نتایج گوگل تعداد و کیفیت لینک‌های ورودی به سایت است.

لینک سازی شبکه ای یا PBN مخفف عبارت Private Blog Network است که بعدها با عنوان Private Backlink Network نیز شناخته شد. اگر به مفهوم همین عبارت نگاه کنیم در یک تعریف ساده می‌توان گفت؛ PBN مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها و سایت‌هایی است که با هدف تقویت سایت اصلی و لینک سازی ایجاد شده‌اند.

تعدادی سایت با این مشخصات و سوابق زیر آماده فروش برای وبمستران و سئو کاران و یا دیجیتال مارکتینگ هایی که به دنبال ایجاد شبکه لینک سازی قوی و یا به دنبال خرید سایت رنک دار قوی با سابقه قبلی هستند مناسب می باشد .

 

سوابق:

حداقل سن هر سایت 7 سال

حداقل تعداد بک لینک 10000

حداقل پیج اتوریتی 27 الی 34

داری پیج 1 الی 5 رنک قبلی گوگل

مناسب لینک سازی شبکه ای PBN , PSN

 

آدرس سایت :

2pix.ir

pix98.ir

kanoon-hamedan.ir

tmfy.ir

patrisrayan.ir

nanodesign.ir

systemati.ir

yakamuz.ir

s55.ir

parsiscom.ir

novinup.ir

hellozaban.ir

owj92.ir

etdesign.ir

20tarh.ir

w32.ir

 

قیمت تکی هر سایت 850 تومان

قیمت همه سایت ها شامل تخفیف ویژه

هماهنگی : از طریق آی دی تلگرام

bazdid1

https://t.me/bazdid1

همانطور که مشاهده کردید لینک این سایت ها در بیش از 5 هزار وبلاگ بصورت فالو در قالب رپورتاژ آگهی منتشر و آگهی شد این فرایند علاوه بر آگهی فروش تعداد بک لینک های این سایتها را تقویت نمود .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۲:۳۰ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)