مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی .

مرجع رسمی مقالات طراحی سایت اختصاصی

رتبه گوگلی و رنکینگ سایت خود را بترکانید

چه وب سایت شرکتی داشته باشید و چه یک وبلاگ شخصی، برای اینکه سهمیه ای در بازار آنلاین داشته باشید، نیاز دارید که کاربران از سایت شما بازدید کنند و با آن تعامل موثر برقرار کنند.
سوال اینجاست که در حجم انبوهی از اطلاعات که در فضای وب وجود دارد چطور می‌توان کاربران را به سمت سایت خود جذب کرد و در این فضای رقابتی پیروز میدان بود؟

در این پست ما تصمیم داریم تکنیک‌ها و اصول افزایش ترافیک سایت را به شما معرفی کنیم.

بی شک بخش زیادی از ترافیک وب سایت‌ها از نتایج ارگانیک موتورهای جستجو مثل گوگل حاصل می‌شود پس باید سئو را جدی بگیرید و روی آن سرمایه گذاری کنید.

 
شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .
 
با پکیج های افزایش رتبه سایت خود را بصورت قانونی و طبیعی ارتقا دهید .
همین امروز با شیک رنک شروع کنید و وارد 10 ردیف اول گوگل شوید .
 
 
 
 
 
شیک رنک دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی دیجیتال

-------

آغاز ثبت نام و دریافت سامانه پیام کوتاه
ارسال پیامک از خطوط رند کشوری 1000 و 2000 و..
امکان ارسال پیامک های تبریک ، اخطاریه،یادآوری اقساط و...

با تحویل آنلاین پنل

قابلیت ها و اطلاعات بیشتر در لینک زیر

https://chicrank.com/cart.php?gid=14

 

منبع: chicrank.com

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۳۱:۱۶ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت اختصاصی

تبدیل یک تارنما کوچک به گران قدر در آینده

ممکن میباشد حس نمایید که هنوز دارنده تجارت بزرگی در توا‌ن بقیه رقبا نیستید. یااینکه هزینه و دارایی کافی برای پیاده سازی یک وبسایت با همگی تجهیزات دلخواه خویش را ندارید. مکان هیچ نگرانی ای وجود ندارد، با تعیین پلن طراحی سایت اختصاصی به فرد جمهوری اسلامی ایران اینترنت لایف، می‌توانید در صدر یک وبسایت کوچک را با هزینه ای سنجیده پیشنهاد دهید و در آینده و به امداد قابلیت و امکان توسعه و گسترش بسیار بالای سایتهای منحصر به فرد، رفته رفته خصوصیت های دلخواه خویش نظیر خرید آنلاین، فروشگاه آنلاین، باشگاه مشتریان و ... را بر روی آن فعال نمائید. این مهم ترین مزیت و تفاوت کلیدی سایتهای منحصر به فرد با وردپرسی یا این که بقیه پلن های دیگر میباشد که موجب صرفه جویی بسیار بالای شما در مخارج آتی ای می شود که برای شایسته ترین بودن در حوزه خودتان خرج می کنید.

سرعت بار گذاری بسیار بالا

سرعت بارگذاری بالا و بار گذاری سریع یک سایت ، وعده ای میباشد که به طور تقریبً همگی شرکت ها ساخت سایت به شما می‌دهند، ولی در حقیقت چطور میتوان این فاکتور را تحلیل کرد؟ کافیست یکی مثال سایت های مخصوص کشور ایران اینترنت لایف را در مقایسه با مثال های پیشنهادی رقبا یا این که شایسته ترین سایتهای جمهوری اسلامی ایران در وب سایت معتبری مثل GTMetrix محاسبه نمایید تا همگی پارامترهای مربوط به سرعت را بهتر مشاهده کنید و از سود این مقایسه باخبر گردید. وبسایت های منحصربه‌فرد ما با بار گذاری تایمی کمتر از 1 ثانیه ، خاطر شما‌را برای مدام از بابت کندی وب سایت شل میکنند.

ظواهر گرافیکی منحصر

به طور طبیعیً هیچ کس دوست ندارد که اینترنت سایتی نسخه برداری یا این که شبیه با بقیه سایتهای جان دار در اینترنت داشته باشد. درصورتی که شما هم با ما هم عقیده می باشید و از انبوه قالبهای تکراری، ظاهرهای یکپارچه و فارغ از خلاقیت سایتهای وردپرسی و بقیه پلنها، یا این که سایتهایی که بسیار به دیده چشم اید خسته شدید، شایسته ترین آیتم برای شما پباده سازی یک وسایت منحصر میباشد. در‌این‌صورت می‌توانید طرح و ایده به طور کاملً منحصر به فرد خویش را که متناسب با رویه، مقصود، رنگ بندی و نام‌و‌نشان سازمانی شماست به ما منتقل نمائید تا آن را در قالب بک تارنما بسیار کارکشته و منحصر تحویل بگیرید. هیچ شکی وجود ندارد که هر مارک لاکچری دارنده نام و نشان خاص خویش میباشد که‌این مسئله در بستر سایت فقط با گزینش پلن طراحی وب منحصر به فرد میسر میباشد.

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۱۹:۲۰ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

اصلی ترین نکات طراحی سایت اختصاصی

خب حال شما یک طراحی سایت اختصاصی دارید. آیا فعالیت ما تک تک گردیده است؟

وردپرس تنها سبزی خوشبو و معطر قرمه‌سبزی را در چنگ شما قرار میدهد، هم اکنون شما بایستی به تاءمل گوشت‌های توی خورشت باشید.

محتوا نقش گوشت قرمه‌سبزی را داراست! اینجانب که حاضر نیستم لب به قرمه‌سبزیِ سوای گوشت بزنم. البته در آرامستان اینترنت فارسی میتوانید صدها هزار وبسایت را ملاحظه کنید که با پر نمک و هیجان جورگیرانۀ خاصی فعال سازی گردیده‌اند، ولی متروکه و سوای محتوا باقی مانده‌اند تا با کل شدن مهلت دامنه برای مدام به نیستی بروند.

ایجاد محتوا طاقت فرسا‌خیس از چیزی میباشد که تصور می کنیم. البته ارزشش را داراست، زیرا سایر به راحتی جا میزنند، پس این فرصتی عالی برای ماست تا با تداوم در فعالیت، خودی آرم بدهیم.

به دنبال سبدی از پیشنهادهای متفاوت برای رئیس یک وب سایت فردی کارکشته را در اختیارتان میگذارم:

۱

نام خودتان را روی دامنۀ تارنما بگذارید

نکته مثبت:

چنانچه نشانی دامنۀ وبسایت نام خویش ما باشد در شکل تغییر دادن قضیه محتوای تارنما، مکان نگرانی وجود ندارد. مروری بر بایگانی یک‌سری سالۀ وب سایت ما به دیگرافراد آرم می دهد چه مسیر فکری و عملی متفاوتی را طی کرده‌ایم.

نکته:

اسم وب سایت چندان چیزی مهمی وجود ندارد. برای تعیین نام تنها مجازید یک کدام از دو ساعت از وقتتان را تلف نمایید. بیشتراز این، یعنی اینکه هنوز نمی‌دانید که برای داشتن تارنما می بایست قدم‌های اصلی‌تری برداشت.

نگران بلندی و کوتاهی، خاص یا این که عام بودن نام خودتان نباشید. تنها به گوشت‌های توی قرمه تصور کنید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۱۱:۰۱ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت فروشگاهی چیست

در این مطلب در مورد طراحی سایت اختصاصی و فروشگاهی صحبت میکنیم.

ساخت وب سایت فروشگاهی چه می باشد؟

فروشگاه آنلاین به سایتی میگویند که با به کار گیری از یک اپلیکیشن اتوماسیون قابلیت و امکان خرید آنلاین را برای یوزرها آماده می نماید، در وب سایت فروشگاهی همگی داده ها مرتبط با تولیدات از قبیل خصوصیت، طریق به کار گیری، بها، تصویر و غیره در گروه بندی های مشخصی قرار گرفته میباشد. این روزها با اعتنا به نادر رنگ خیس شدن بازار سنتی و روی عمل وارد شدن بازار امروزی فقط رویکرد ارتقاء فروش و مشتریان فعال سازی یک فروشگاه آنلاین است. در جواب به سوال ساخت وب سایت فروشگاهی چه است چنین می بایست بیان کرد، پباده سازی یک سایت فروشگاهی به عبارتی روشی میباشد که موجب بسط، توسعه و گسترش و رویش تجارت شما می گردد.
طراحی وب سایت فروشگاهی
گونه های پباده سازی تارنما فروشگاهی چه می باشد؟
ساخت وب سایت فروشگاهی با کالای فیزیکی

سایت های فروشگاه آنلاین که دارنده متاع و محصول ها فیزیکی مانند مواد غذایی، پوشاک، گوشی، اسباب و اثاث خانگی و… می‌باشند را فروشگاه آنلاین کالای فیزیکی می‌گویند. برای ساخت سایت های فروشگاهی که تولیدها قابل لمس ارائه می‌دهند، وبسایت ها می بایست به طوری ساخت و ساز شوند که بعداز تصویب سفارشات یوزرها در وبسایت، کالاهای خریداری گردیده به وسیله کارکنان فروش به مشتریان تحویل داده شوند.
طراحی وب فروشگاهی با کالای دیجیتال

درین نوع تارنما ها صرفا کالاهای دیجیتالی مانند اپلیکیشن های مجازی، مقاله ها دانلودی، ترانه، ویدیو، پوشه های دانلودی و…ارائه میشود. پباده سازی چنین تارنما ها می بایست به سیرتکامل شکل بگیرد که بعداز پرداخت مبلغ رقم خورده پیوند دانلود برای یوزرها فعال خواهد شد. این روزها پباده سازی به این شکل تارنما ها نیز بسیار سودآور بوده و منجربه درآمدزایی صاحبان وبسایت می‌گردد.

همانگونه که گفتیم ساخت وب سایت فروشگاهی منجربه توسعه و گسترش تجارت شما میگردد، البته شایسته ترین نحوه برای طراحی وب فروشگاهی چه است؟ مهمترین مورد ای که در پیاده سازی یک تارنما فروشگاهی می بایست در لحاظ بگیرید اصول و استاندارد های seo و بازاریابی اینترنتی است. در واقع شما می بایست علاوه بر در حیث تصاحب کردن ظواهر و زیبایی تارنما به ارتقا بازدید کنندگان و ترافیک ورودی نیز دقت داشته باشید.
طراحی وب سایت های فروشگاهی چه مزایایی داراست؟

کاهش مخارج مرتبط با راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین
معرفی بهتر و موثرتر هر تجارت
از فی مابین بردن مسافت های فیزیکی
در لحاظ به دست آوردن نیاز بازار جهانی جهت ارائه بهتر محصول ها فروشگاهی
حذف بخش اعظمی از مخارج مازاد مانند هزینه مرتبط با کارمندان دکان سنتی
ارائه بهتر سرویس ها به مشتریان و در غایت رضایت بیشتر آنها
قابلیت و امکان فروش و ارائه سرویس ها به طور 24 ساعته


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۵۱:۵۵ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

چگونه طراحی سایت اختصاصی داشته باشیم؟

در این مقاله در مورد طراحی سایت اختصاصی صحبت میکنیم.

.رابط نرم افزار نویسی قابل انعطاف افزاری

کانال ها و رسانه های اجتماعی APIsهایی را ارائه می‌دهند که به یوزرها اذن می‌دهند با اینترنت سایتها ترکیب شوند. وردپرس دارنده APIs های بسیار متعددی میباشد که به شما یاری دهد تا منابع دیگر را سایت خودتان ترکیب فرمائید.

به صورت نمونه برای داشتن مجله بر روی اینترنت سایتتان مسلما بایستی api مرتبط با آن را اخذ کرده و از افزونه متبوع به کارگیری نمائید.

۱۴.پشتیبانی دایم وردپرس

دسته اشخاصی که وردپرس عمل می باشند بسیار زیاد می‌باشند و اشخاصی داوطلب و تعدای تکنسین هایی می باشند که به صورت بدون پول مشورت کردن می‌دهند،شما می‌توانید به طور آنلاین و فارغ از معطلی نقص‌ خویش را رفع فرمائید.

۱۵.همت بالای وردپرس

خوب میباشد بدانید که وردپرس با اعتنا به عملکرد و امکان های متعددی،به شما این اذن را می دهد که در صرف دوران بسیار کوتاه در شکل داشتن محتوای تصویری و متنی مطلوب تارنما خویش را پباده سازی نمائید،که‌این امکان را در قابل انعطاف افزارهای دیگر به نادر می‌بینید.

امنیت در ساخت سایت با وردپرس

۱۶.امنیت بالای وردپرس

یکی‌از نکاتی که می بایست در ساخت سایت به آن دقت فرمایید امنیت اینترنت سایتتان میباشد،شما با ساخت وب سایت وردپرسی و رعایتی شرایطی که وردپرس برای امنیت سایت گزینش شما می‌توانید یکوب تارنما امن داشته باشید و از هکر ها در امان باشید.

۱۷.امکان داد و ستد آنلاین

تارنما وردپرسی شما به راحتی می تواند با نصب پلاگین woocammerce به دکان تبدیل خواهد شد و شما به راحتی بتوانید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و تولید ها خویش را برای فروش به اکران بگذارید.

۱۸.به کارگیری از شورت کد ها

وردپرس به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد که به مکان به کارگیری از کدهای html زمان بر از شورت کدها به کار گیری فرمائید و آن‌ها‌را در هر بخش از تارنما قرار دهید.

۱۹.ابزار رئیس پروژه

یک خصوصیت خوب وردپرس این میباشد که به شما این قابلیت را می‌دهد تا پروژه ها،فولدر های خویش را مدیر نمایید ،برای آنان زمانبدی تعریف‌و‌تمجید نمائید و روز‌نگار تمجید فرمائید که پلاگین هایی در این مورد نیز وجود دارااست که به یاری شما برای این عمل می‌آیند.

۲۰.ایجاد کرد انجمن در تارنما

یکی خصوصیت هایی که می‌توانی به تارنما وردپرسی خویش اضافه نمایید ساخت‌و‌ساز انجمن در وبسایت میباشد که برای این عمل نیز وردپرس افزونه های مختلفی ازجمله: bbpress,CM Answers,Anspress و….

با وجود اینگونه خصوصیت هایی قطعا وردپرس یکی‌از شایسته ترین پلت فرم ها برای طراحی وب سایت به حساب می‌آید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۳:۵۰ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

روش های طراحی سایت

در این مطلب در مورد طراحی سایت اختصاصی صحبت خواهیم کرد.

مرحله‌ی ۲
یادگیری CSS

هرچند HTML بسیار اساسی میباشد ولی به تنهایی نمی‌تواند ظواهر زیبایی به وب سایت بدهد و در غایت صرفا قابلیت ساخت سایتی مانند اول شیت‌ی اینترنت تاریخ را خواهد داشت، برای زیباسازی صفحه های اینترنت از تکنولوژی CSS به کارگیری می کنیم، در حالتی که دوست دارید با این گویش آشنا گردید، میتوانید به فراگیری مقدماتی گویش CSS مراجعه نمایید.

گویش سی‌اس‌اس یه خرده غامض‌خیس میباشد البته یادگیری آن‌هم نسبتا بی آلایش خواهد بود، چرا‌که هنگامی او‌لین کدهای خویش را بنویسید و ملاحظه کنید چه گونه می تواند به قشنگ شدن ظواهر وبسایتتان یاری دهد مطمئنا با عشق و علاقه و علت‌ی بیشتری آن را دنبال خواهید کرد،‌ یادگیری این بخش نیز چیزی حدود ۱ تا ۲ هفته طول خواهد کشید.

مرحله‌ی ۳
یادگیری JavaScript

تا به اینجای فعالیت شما با نصیب مهمی از موادسازنده تشکیل‌دهنده‌ی صفحه های اینترنت آشنا گردیده‌اید و می توانید با استعمال از علم خویش صفحه های نسبتا نیکی پباده سازی نمایید یا این که صفحه های وبلاگتان را به دلخواه خویش بازنویسی و فردی‌سازی نمایید، ولی در صورتیکه می خواهید تجهیزات بیشتری مانند کارتون‌‌های متعدد، تاریخ و ساعت، اسلایدر و… به تارنما خویش اضافه فرمایید مورد نیاز میباشد تا به سراغ یادگیری زبانی به اسم JavaScript بروید، در شکل عشق و علاقه بدین لهجه میتوانید یادگرفتن مفاهیم جاوا اسکریپت را مطالعه فرمائید.

برخلاف HTML و CSS که گویش‌های نماد‌گذاری بودند، جاوا اسکریپت یک گویش نرم‌افزار‌نویسی (اسکریپت‌نویسی) میباشد و یادگیری آن اندکی مجال‌بر خواهد بود.
HTML , CSS, JS

هم‌فعلا شما با طرز‌ی ساخت و ساز ساختار ظاهری وبسایت (فرانت‌اند) آشنا شدید، اکنون می توانید یک طرح کلی از ایده‌ای که در رمز دارید را پیاده‌سازی و اعمال نمائید، ولی بیایید به‌دنبال مقداری بیشتر با ابزارها و تکنولوژی‌های گزینه به کارگیری در پباده سازی فرانت‌اند تارنما آشنا گردیده و ببینیم طراحان فن‌ای چه گونه ظواهر وب سایت را مهیا می‌نمایند، قبل از آن ما یحتاج میباشد با یک سری اصطلاح آشنا شویم.
قاب‌ورک (Framework) چه است؟

کادر‌ورک (Framework) یا این که “چهارچوب” در اصطلاح گروه‌ای فراهم از کلاس‌ها، کدها و توابع اپ‌نویسی میباشد که در قالب یک پکیج ارائه می‌گردد و در پباده سازی پروژه‌های قابل انعطاف‌افزاری به یاری نرم‌افزار‌نویسان می آید.

در واقعیت وقتی که شما از قاب‌ورک‌ها به کارگیری می کنید کدها از پیشین نوشته‌گردیده و مهیا میباشند و فقط کافیست طبق مقررات خاصی (دایکیومنت‌های آن کادر‌ورک) کدها را در کنار هم قرار داده و از آنها استعمال فرمائید.

معمولا در مراحل پباده سازی پروژه‌هایی در سطح استاندارد برای ارتقا سرعت و افزایش عملکرد عمل از کادر‌ورک‌ها استعمال میکنیم، از پر اسم و رسم‌ترین قاب‌ورک‌های مرتبط با HTML و CSS می‌اقتدار به بوت‌استرپ (Bootstrap) اشاره نمود.
قاب‌ورک بوت‌استرپ

با استفاه از قاب‌ورک‌های مهیا می توانید تخت‌گاز کدهای خویش را گسترش داده و یک برگه‌ی اینترنت را ساخت و ساز نمائید، دیدنی میباشد بدانید اشخاص رشته‌ای فقط در تعدادی ساعت ظواهر کلی یک تارنما را با استعمال از کادر‌ورک‌های جان دار پباده سازی و پیاده‌سازی می‌نمایند!

اکیدا به شما سفارش می کنیم چنانچه جدید‌عمل می باشید به هیچ‌وجه سمت به کار گیری از قاب‌ورک‌های فراهم نروید، چراکه برای استعمال از آنان نیز می بایست در صدر با اصول کلی فعالیت آشنا باشید، استعمال از قاب‌ورک‌ها در اولِ دستور خیر‌فقط منجر سردرگمی بیشتر شما شود بلکه بازدارنده از یادگیری درست‌تان نیز می‌گردد، بعداز اینکه اصول کلی عمل با HTML و CSS را فرا گرفتید می توانید به سراغ یادگیری یک کادر‌ورک رفته و در آن مهارت پیدا فرمایید.

اما در شرایطی‌که قصد ساخت یک وب سایت منحصر به فرد را دارید به کار گیری از کادر‌ورک‌ها چندان سفارش نمی شود، چراکه اشخاص متعددی از آنان استعمال می‌نمایند و همین مورد منجر تولید وبسایت‌هایی با ظواهر یکنواخت و تکراری در فضای اینترنت گردیده‌است.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۲:۴۹ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

اصلی ترین نکات طراحی سایت

دستی ظاهرا تارنما بکشید

خب درحال حاضر که وبسایت را دارید، بد وجود ندارد دستی به رمز و روی آن بکشید. چه طور؟ با تعیین یک قالب مطلوب برای آن. بیش تر از 50 قالب متنوع وجود داراست و هرمورد را که دوست داشته باشید و مطلوب وبسایت‌تان میباشد می توانید تعیین فرمایید. گزینش قالب و دادن یک جلوه قشنگ به تارنما‌تان فقط یک تا دو دقیقه مجال می برد. مگر اینکه قالب‌های فراهم راضی‌تان نکند؛ که در آن شکل هم میتوانید قالب مخصوص خودتان را توصیه دهید.

اگر به دنبال طراحی سایت اختصاصی هستید این مطلب را مطالعه کنید

مثال قالب‌ها را خودتان ملاحظه کنید. قالب‌ها که به وسیله مجموعه پرتال پباده سازی شد‌ه‌است، تنوع متعددی دارا هستند و حتی میتوانید قالبی مشابه دیجی مال (قالب باکس) برای وبسایت‌تان تعیین فرمایید. برای هر نوع وبسایت، قالب‌های منحصر به فرد آن نهاده گردیده‌است. حتی در صورتی‌که خودتان هم نتوانستید مطلوب‌ترین قالب را تعیین فرمایید، از کارشناسان ما بخواهید تا به شما امداد نمایند.

گزینش قالب برای وب سایت
مرحله سوم: وبسایت‌تان را فعال نمائید

تا به اینجای عمل، شما یک وبسایت دارید، ولی هنوز تک تک نشده میباشد! برای اینکه یک وبسایت با نشانی دلخواه خودتان داشته باشید، می بایست وبسایت‌تان را فعال کنیم. چه‌گونه؟

یک کدام از بسته‌های وب سایت یا این که مغازه را گزینش میکنید. پس از راه‌اندازی نوبت به گزینش نشانی وبسایت‌تان میرسد. زیرا به طبع میخواهید بقیه افراد شمارا با یک نشانی خاص پیدا نمایند و بشناسند. منظورمان از نشانی وب سایت به عبارتی دامنه میباشد

صرفا سؤالی که ممکن میباشد درخصوص نشانی وب سایت یا این که دامنه برای‌تان پیش بیاید، پسوند دامنه میباشد. اینکه به عنوان مثال com. و ir. چه فرقی با هم دارا‌هستند؟ استعمال از کدام دامنه بهتر میباشد؟ ارزش هریک چقدر میباشد؟ چنانچه میخواهید در باب این دو آیتم و سایر پسوندها همۀ این داده ها را به‌دست آورید، مقاله‌ها گزینش و تصویب دامنه را ملاحظه کنید.

گشوده هم هر سوالی در زمینه ی گزینش دامنه و فرآیند تصویب آن داشتید، کارشناسان ما همواره در دسترس شما می باشند :)
مرحله انتها: وب سایت شما برای آغاز فراهم میباشد

به همین راحتی! از الان به آن‌گاه شما صاحب و مالک یک وبسایت رشته‌ای با ظاهری قشنگ میباشید و میتوانید کارتان را استارت نمایید. درصورتی که تا اینجای منش را با ما آمده باشید، خودتان چشم‌اید که کمتر از یک ساعت از فرصت‌تان را گرفته میباشد.

بعداز گزینش یک قالب برای وبسایت‌ میتوانید خیلی شل هر مکان آن را که بخواهید دستکاری نمایید. هرچند پشتیبانان پرتال، شمارا فقط نمی‌گذارند و هر تغییری که بخواهید را برای شما جاری ساختن می‌نمایند.

پس از یه خرده استراحت، محتوایی که می خواهید را در تارنما وارد فرمایید. در شرایطی که وبسایت فروشگاهی دارید، تولیدها‌تان را در وبسایت قرار دهید (مثل چیدن ویترین دکان فیزیکی‌تان) ؛ در صورتی سایتی شرکتی یا این که فردی میخواهید، مقاله ها و داده ها‌تان را وارد آن فرمائید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۵۸:۴۷ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

چگونه طراحی سایت داشته باشیم؟

اگر به دنبال سیستم مدیریت محتوای طراحی سایت اختصاصی بدانید این مقاله را بخوانید.

-جوملا:

یک سیستم رئیس محتوای open source (متن گشوده) میباشد که قابلیت و امکان بسط و انعطاف بسیار بالایی دارااست. همینطور به جهت داشتن قالب ها و پلاگین های کاربردی و توسعه یافته، و همینطور امنیت بالا، علاقه مندان اکثری میان طراحان تارنما دارااست و سایت های اکثری با این طرز پباده سازی و تشکیل شده اند.

جوملا نیاز به یه خرده علم اپلیکیشن نویسی دارااست.
3-1-2- دروپال:

دروپال هم مانند وردپرس و جوملا از امنیت بالا و انعطاف پذیری متعددی برخوردار‌است و بوسیله بزرگان دنیای ساخت سایت، پباده سازی و آپ تو دیت رسانی میشود. یادگیری دروپال پاره ای طاقت فرسا میباشد و به راحتی عمل با وردپرس وجود ندارد.
ساخت وب سایت با سیستم مدیر محتوا

گونه های نحوه های طراحی وب

 

وردپرس، جوملا و دروپال، هر سه به گویش php مندرج اند.
2-2- سیستم رئیس محتوای منحصر به فرد (طراحی وب سایت منحصربه‌فرد)

cms های مخصوص خلاف cms های همگانی، همه کد ها و دیتابیس آن از نخست برای سایت شما به طور منحصر به فرد پباده سازی گردیده است. این cms فقط برای تارنما شما میباشد و هیج وبسایت دیگری آن را ندارد. به همین استدلال غالبا این نوع تارنما ها از امنیت بالاتری شامل است. ولی مدام هم این طور وجود ندارد. گهگاه به جهت وجود خطاها و باگ هایی در باطن کد این سیستم های مدیرت محتوا، خیر فقط امنیت آن‌ها بیشتر وجود ندارد، بلکه کمتر هم است.

مزایای ساخت سایت با سیستم رئیس محتوا منحصربه‌فرد:

امنیت فراتر
سرعت بیشتر
قابلیت و امکان پباده سازی تجهیزات بسیار منحصربه‌فرد و منحصر به فرد تارنما خودتان

ولی این مزایا به شرط آن میباشد که ساخت وب سایت شما‌را متخصصین ماهر و مجرب فارغ از هیچ اشکالی جاری ساختن دهند.

 

معایب ساخت وب سایت با سیستم رئیس محتوا منحصر به فرد:

هزینه توصیه پباده سازی این سایت ها از هزینه پباده سازی تارنما با یک سیستم مدیر محتوا همگانی مانند وردپرس بسیار بیشتر میباشد. حتی در شرایطی‌که تجهیزات یکسانی هم داشته باشند.
هم اینگونه قابلیت و امکان نادرست درین شیوه ساخت سایت بسیار فراتر از طراحی وب سایت با یک وبسایت وردپرسی میباشد. به همین برهان بایستی حواستان باشد که اگر که تصمیم به پیشنهاد این نوع تارنما دارید، مطلقا به یک کمپانی ساخت سایت مطمئن بسپارید.
برای پباده سازی cms اخنصاصی زمان فرصت بیشتری نیاز میباشد.

یک نکته بسیار اصلی در ارتباط ساخت وب سایت منحصر

قطعا چشم اید که بخش اعظمی از اشخاص و یا این که موسسات، داعیه دارا هستند که برای شما طراحی وب منحصر ارزان و ماهر اجرا می‌دهند.

اکثری از موسسات در کشور ایران میباشند که یک سیستم رئیس محتوا پباده سازی می نمایند و آن را به تعدادی شخص و کمپانی دیگر میفروشند!! در‌این‌صورت‌ این سیستم رئیس محتوا دیگر منحصربه‌فرد وجود ندارد و بخش اعظمی از اشخاص دیگر نیز همین cms را دارا‌هستند. در این‌حالت توصیه و یا این که ایفا طراحی وب سایت با سیستم مدیر محتوای همگانی ماننند وردپرس بسیار سنجیده خیس و منطقی خیس میباشد!


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 1
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۲:۴۶ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

چگونه طراحی سایت داشته باشیم؟

اگر به دنبال سیستم مدیریت محتوای طراحی سایت اختصاصی بدانید این مقاله را بخوانید.

-جوملا:

یک سیستم رئیس محتوای open source (متن گشوده) میباشد که قابلیت و امکان بسط و انعطاف بسیار بالایی دارااست. همینطور به جهت داشتن قالب ها و پلاگین های کاربردی و توسعه یافته، و همینطور امنیت بالا، علاقه مندان اکثری میان طراحان تارنما دارااست و سایت های اکثری با این طرز پباده سازی و تشکیل شده اند.

جوملا نیاز به یه خرده علم اپلیکیشن نویسی دارااست.
3-1-2- دروپال:

دروپال هم مانند وردپرس و جوملا از امنیت بالا و انعطاف پذیری متعددی برخوردار‌است و بوسیله بزرگان دنیای ساخت سایت، پباده سازی و آپ تو دیت رسانی میشود. یادگیری دروپال پاره ای طاقت فرسا میباشد و به راحتی عمل با وردپرس وجود ندارد.
ساخت وب سایت با سیستم مدیر محتوا

گونه های نحوه های طراحی وب

 

وردپرس، جوملا و دروپال، هر سه به گویش php مندرج اند.
2-2- سیستم رئیس محتوای منحصر به فرد (طراحی وب سایت منحصربه‌فرد)

cms های مخصوص خلاف cms های همگانی، همه کد ها و دیتابیس آن از نخست برای سایت شما به طور منحصر به فرد پباده سازی گردیده است. این cms فقط برای تارنما شما میباشد و هیج وبسایت دیگری آن را ندارد. به همین استدلال غالبا این نوع تارنما ها از امنیت بالاتری شامل است. ولی مدام هم این طور وجود ندارد. گهگاه به جهت وجود خطاها و باگ هایی در باطن کد این سیستم های مدیرت محتوا، خیر فقط امنیت آن‌ها بیشتر وجود ندارد، بلکه کمتر هم است.

مزایای ساخت سایت با سیستم رئیس محتوا منحصربه‌فرد:

امنیت فراتر
سرعت بیشتر
قابلیت و امکان پباده سازی تجهیزات بسیار منحصربه‌فرد و منحصر به فرد تارنما خودتان

ولی این مزایا به شرط آن میباشد که ساخت وب سایت شما‌را متخصصین ماهر و مجرب فارغ از هیچ اشکالی جاری ساختن دهند.

 

معایب ساخت وب سایت با سیستم رئیس محتوا منحصر به فرد:

هزینه توصیه پباده سازی این سایت ها از هزینه پباده سازی تارنما با یک سیستم مدیر محتوا همگانی مانند وردپرس بسیار بیشتر میباشد. حتی در شرایطی‌که تجهیزات یکسانی هم داشته باشند.
هم اینگونه قابلیت و امکان نادرست درین شیوه ساخت سایت بسیار فراتر از طراحی وب سایت با یک وبسایت وردپرسی میباشد. به همین برهان بایستی حواستان باشد که اگر که تصمیم به پیشنهاد این نوع تارنما دارید، مطلقا به یک کمپانی ساخت سایت مطمئن بسپارید.
برای پباده سازی cms اخنصاصی زمان فرصت بیشتری نیاز میباشد.

یک نکته بسیار اصلی در ارتباط ساخت وب سایت منحصر

قطعا چشم اید که بخش اعظمی از اشخاص و یا این که موسسات، داعیه دارا هستند که برای شما طراحی وب منحصر ارزان و ماهر اجرا می‌دهند.

اکثری از موسسات در کشور ایران میباشند که یک سیستم رئیس محتوا پباده سازی می نمایند و آن را به تعدادی شخص و کمپانی دیگر میفروشند!! در‌این‌صورت‌ این سیستم رئیس محتوا دیگر منحصربه‌فرد وجود ندارد و بخش اعظمی از اشخاص دیگر نیز همین cms را دارا‌هستند. در این‌حالت توصیه و یا این که ایفا طراحی وب سایت با سیستم مدیر محتوای همگانی ماننند وردپرس بسیار سنجیده خیس و منطقی خیس میباشد!


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 4
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۲:۴۵ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)

آشنای با انواع روش های طراحی سایت

امروزه برای توسعه و گسترش و گسترش ی انیمیشن به نحوی که دربین عموم شناخته گردیده باشید خیلی بهتر است که یک وبسایت داشته باشید پیش از اینکه یک سایتی پباده سازی فرمایید و یااینکه به یک کمپانی طراحی سایت اختصاصی پیشنهاد یک وبسایت با تجهیزات مدنظرتان را بدهید بهتر میباشد اشکال طریق هایی را که میتوان با به کارگیری از آنان سایتی را فعال سازی کرد بدانید، در اصل دو نحوه کلی برای پباده سازی کردن وبسایت وجود داراست که درین نوشته‌علمی قصد داریم شمارا با این دو نحوه آشنا کنیم.

همان طور که گفته شد دو نحوه کلی برای ساخت سایت وجود دارااست که یک کدام از این طرز ها ساخت وب سایت با استعمال از اپ ایجاد محتوای ذیل اینترنت و دیگری با به کار گیری از گویش نرم افزار نویسی میباشد. که طراح متبوع با اعتنا به علم و مهارت خویش از یکی این دو نحوه استعمال می نماید. در پی ی نوشته‌ی علمی به توضیحات جامعی درمورد هر کدام از این طرز ها پرداخته شد‌ه‌است.

طراحی وب با استعمال از اپ ساخت‌و‌ساز محتوای زیر اینترنت

در‌این شیوه شما فارغ از داشتن کمترین علم نرم افزار نویسی توانا به ساخت و ساز صفحه های وبسایت با به کار گیری از قابل انعطاف افزارهای CMS و یا این که پورتال می‌باشید.

Joomla یکی‌از این قابل انعطاف افزارهایی میباشد که به طور بدون‌پول قابل دسترس میباشد و به راحتی برای یوزرها قابلیت و امکان ایجاد صفحه های اینترنت را مهیا می نماید، جوملا یک اپلیکیشن Open Source میباشد به همین ادله قابلیت گسترش آن وجود دارااست، امکان انعطاف پذیری دارااست که به راحتی میتوان سایتهای مختلفی را با آن پباده سازی کرد، ماژول های و پلاگین های فراوانی دارااست، و زیرا از طرف یوزرها متعددی آیتم به کار گیری قرار گرفته میباشد متخصصان متعددی را برای رفع اختلال های آن میتوان پیدا کرد.
اپلیکیشن بعدی Word Pressاست که هسته آن php و my sql میباشد و به طور Open Source ارائه می‌گردد و از آن می شود به تیتر ابزار وب لاگ نویسی هم استفاده نمود.
نرم‌افزار پرکابرد دیگر DotNetNuke میباشد که اسم دیگر آن ASP.net nuke میباشد. DotNetNuke به طور تماما بدون پول به یاور سورس های بی نقص است و البته نکته ی شایان توجه و اساسی این میباشد که بعداز آمدن به فضا مدیر پرتال شما کارکشته می باشید سوای داشتن هیچ داده ها اپلیکیشن نویسی سایتهای نامحدودی را پباده سازی نمایید و اما بعداز پباده سازی یم تارنما برای رئیس آن می توانید از ابزارهای فراهم مانند درج متن ها، تصاویر، اعلانات، حادثه ها، سوال و جواب، انجمن، بلاگ، دکان و ... استعمال فرمائید. علاوه بر توضیحاتی که در‌این نصیب داده شد شما می توانید مطلبی که از پیشین دراین باره مندرج میباشد را از قسمت شناخت با سیستم رئیس محتوای DotNetNuke مطالعه نمائید.

پباده سازی و طراحی سایت با به کارگیری از گویش های نرم‌افزار نویسی

در‌این طرز طراح با به کارگیری از علم نرم افزار نویسی صفحه های اینترنت را به طور استاتیک و یا این که داینامیک ساخت و ساز می نماید. با دقت اینترنت سایتی که قرار میباشد پباده سازی گردد و محتوایی که در آن وبسایت ارائه میشود قابل انعطاف افزارهای مختلفی وجود داراست.

برنامه دیگرFront page اسم دارااست که به عنوان مثال معمولی ترین و کهن ترین قابل انعطاف افزارهای پباده سازی صفحه ها اینترنت میباشد که امروزه کمتر آیتم به کار گیری قرار میگیرد. این اپلیکیشن بوسیله بسط دهندگان اینترنت برای ساخت‌و‌ساز سریع صفحه ها اینترنت ساخته شده است که بر روی ساخت‌و‌ساز عنصرها HTML متمرکز است.
نرم‌افزار Dreamweaver که یک کدام از پرکاربردترین ها دراین مورد میباشد فرآورده کمپانی Adobe میباشد این برنامه علاوه بر پشتیبانی از HTML5 و CSS3امکان استعمال از لهجه های اپلیکیشن نویسی مانند PHP،ASP.net را داراست.
Adobe Edge Animate یکی‌از قابل انعطاف افزارهای تازه کمپانی Adobe میباشد که قابلیت و امکان ایجاد صفحه های اینترنت در آن به طور برنامه کودکان وجود داراست.
Visual Stadio اپلیکیشن ماهر و کالا کمپانی مایکروسافت میباشد که یک کدام از کاربردهای آن ساخت‌و‌ساز صفحه های اینترنت با به کار گیری از لهجه های نرم‌افزار نویسی مانند گویش ASP.net است، که بیشتر در سمت و سوی ساخت و ساز اینترنت سایتها به یاور مقر داده گزینه به کارگیری قرار میگیرد.
نرم‌افزار دیگر CoffeeCup HTML Editor میباشد که اپلیکیشن طراحی وب سایت توسعه یافته ای میباشد و یوزرها می‌توانند با به کار گیری از آن به راحتی صفحه ها اینترنت را ساخت‌و‌ساز نمایند. علاوه بر این قابل انعطاف افزارها، قابل انعطاف افزارهای مختلف و با تجهیزات متفاوتی وجود دارااست البته مهم ترین قضیه گزینش اپ مطلوب به یار تجهیزات پباده سازی و نیز داشتن کمترین باگ امنیتی میباشد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 3
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۸:۲۳ توسط:حجت عسکری موضوع: نظرات (0)